STRONA GŁÓWNA  FORUM DYSKUSYJNE  TABLICA OGŁOSZEŃ O NAS  WSPÓŁPRACA  REKLAMA  KONTAKT
Francja, Portal Polakow we Francji - eFrancja.com
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 15:39

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 18 kwie 2018, o 17:12 
Witam, wraz z moją sympatią przylecieliśmy do Hiszpanii na krótkie wakacje. Celem podróży jest mecz Realu Madryt z Athletic Bilbao gdyż jesteśmy wielkimi fanami Królewskich. Podczas lotu z Walencji (był to nasz pierwszy przystanek w Hiszpanii) zaginął nasz bagaż podręczny - 2 szt. (Walizki). Niestety nikt nas nie poinformował ze w Liniach Iberia na trasie Madryt-Walencja bagaz podręczny wydawany jest z luku bagażowego na płycie lotniska, co miało miejsce, wiec spokojnie udaliśmy się na lotnisko do miejsca przeznaczonego na odbiór bagaży. Po spędzeniu tam 40 min i upewnieniu się ze to jest odpowiednia linia( zapytałem obecny w okolicy personel) nasz bagaz się nie pojawił. Niewiele myśląc udaliśmy się do okienka lini Iberia by otrzymać wiadomość ze nasz bagaz najprawdopodobniej wrócił do Walencji - tak autentycznie nam to przekazali... spisaliśmy odpowiednie dokumenty i poinformowano nas ze bagaz wróci następnym lotem najprawdopodobniej rano i zostanie dostarczony do naszego hotelu. Cały czas próbujemy dodzwonic się na infolini linii Iberia, gdzie po mozolnych próbach dodzwonienia się i poproszeni o anglojęzyczna osobę z obsługi zostajemy przekierowani na linie gdzie nikt nie raczy podnieść słuchawki. Może ktoś wie co możemy zrobić w takiej sytuacji? Moja dziewczyna jest załamana , nie mamy żadnych ubrań, osobistych rzeczy i przede wszystkim leków m.in. Na uczulenie słoneczne które złapało moja dziewczynę. Odchodzimy od zmysłów powoli , ponieważ da się kupić w sklepie jakies podstawowe rzeczy ale nie wszystko co utraciliśmy -łącznie z lekami na receptę. Bardzo prosze o pomoc , może ktoś wie co w tej sytuacji powinnismy zrobić. Każda odpowiedz będzie pomocna. Pozdrawiamy


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Europa

Góra
Post: 21 sty 2019, o 14:21 
No sytuacja kiepska. Ale wbrew temu co się może wydawać - dość częsta. Ja dużo latam i takich sytuacji miałam sporo. Na przyszłość dobra rada - wykup usługę Bezpieczny Bagaż. Dzięki niej Twój bagaż zostanie odpowiednio oznaczony - także informacją o nagrodzie. To znacznie przyspiesza odzyskanie. Całą procedurą zwrotu zajmuje się firma, w której wykupujesz obsługę. Więc niezależnie od tego czy bagaż znajdzie się na lotnisku, czy będzie go chciała zwrócić prywatna osoba - oni wszystkim się zajmą, a Ty pozostaniesz anonimowy. No i nie musisz "wisieć" na obcojęzycznym infoliniach - to wszystko jest po ich stronie.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:


cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2009 - 2014 Mardyt.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net